Vaagnapõhja- ja süvalihaste teadliku treeningu juhendaja

Umbes aasta tagasi, 2018. aasta kevadel hakkasin tegelema iseenda ja oma huvide tähelepanemise ja kuulamisega. See oli alguses pisut hirmutav, sest need teemad, mille vastu ma ühtäkki rohkem huvi tundsin, olid nii erinevad kõigest sellest, mida varasemalt olin oma huvideks pidanud.

Suur osa sellest oli seotud liikumisega – teistsuguse treeninguga kui see, millega olin varasemalt kokku puutunud. Nii paljud pusletükid hakkasid paika loksuma. Ma uurisin ja lugesin selliste valdkondade teemasid, mille kohta mul esialgu sõnavaragi puudus.

Ma sain aimu väga paljude naiste lugudest üle maailma, kes maadlesid samade muredega – uriinilekked, vaagnapõhja valud ja ebamugavustunne, seljavalud jne. Ja seda sõltumata sellest, kas nad olid sünnitanud või mitte. Nad leidsid väga palju abi sellest, et nad said avameelselt rääkida ja abi küsida, kuidas oma hirmudest (liikuda) üle saada, kuidas valudest üle saada, kuidas teadlikult liikuda ja tulemuslikumalt treenida. Enamjaolt ei tahtnud nad ju muud kui ennast lihtsalt igapäevategevustes rohkem toetatuna ja paremini tunda 🙂

Nii jõudsin selleni, et hakkasin ise Restore Your Core™ (RYC®) programmi järgi võimlema ja oma liikumismustreid avastama. See kõik on olnud äärmiselt huvitav, hariv ja silmiavav. See tundus mu jaoks nii oluline teema ja valdkond, et ma otsustasin õpetajakoolituse läbida.

Ja jutt läkski liiga pikaks 🙂

Restore Your Core™ juhendajakoolitus läbitud!

Pärast metsikult palju tunde täiesti uue valdkonna enda jaoks selgeks tegemist, nelja intensiivset koolituspäeva Londonis, praktikatunde ja kokkuvõtteid sain ma märtsikuus 2019 Restore Your Core™ juhendaja tunnistuse kätte. Nii võin ma neis läbitud teemades liikumisnõustajaks olla, inimesi harida ja innustada neid igapäevaseid liikumisharjumusi muutma pakkudes praktilisi soovitusi.

See tunnistus/tunnustus on ühe väikse protsessi lõpp ja millegi palju suurema algus!

Suur suur tänu imelisele ja innustavale õpetajale @thelaurenohayon 🙏 ja uskumatult ägedale ülemaailmsele #restoreyourcoreteacher kambale! Nemad innustavad ja inspireerivad mind iga päev positiivseid muutusi looma iseendas ja teistele. 💞😍

.oOo.

Kui soovid osaleda aruteludes, kuidas paremini liikuda, sind huvitab teadlik treening, sh vaagnapõhja- ja süvalihaste treenimine, siis oled oodatud liituma “Liigu teadlikult” Facebooki grupiga. NB! Grupp on ainult naistele.