stebby päis (1200 × 300 px)

Minu konto

Siin lehel näed enda registreerimisi:

  1. Logi allpool oma kontole sisse. Kui sa ei näe kõiki enda reserveeringuid, kontrolli filtrist kuupäevavahemikku.
  2. Vali pilet, millega soovid tundi registreerida
  3. Vali sobiv trenn ja aeg, kontrolli eeltäidetud andmed ja oledki kirjas. Sulle peaks saabuma ka kinnituskiri.
  4. Pileti kehtivusaega näed pileti juures.

Treeningu tühistamiseks/ümber registreerimiseks:

  1. Logi oma kontole sisse
  2. Vali aeg, mida soovid tühistada või ümber registreerida, vajuta pliiatsi nupukesele ja vali soovitud tegevus. Kui hätta jääd, saada mulle kiri.
  3. Ümber saad registreerida ainult sama nädalapäeva trenni. Kui soovid päeva vahetada, tühista trenn ja registreeri teisele päevale.
  4. Tegevus õnnestus kui sulle saabus kinnituskiri.
Osta uus pilet või registreeri Fientast/Stebbyst ostetud pilet siit (pead iga pileti ühe korra registreerima). Registreeri/osta pilet SIIT.

Piletiinfo

Pileti saad osta Fientast (arve võimalus), Stebbyst või treeningule registreerides.
Perekaardiga on mitme korra piletite osalustasu -50% – täpsema info leiad Perekaardi lehelt või kirjuta mulle kiri@riinaarund.com

Kohtumiseni!
Riina

⭐⭐⭐⭐⭐

Igale naisele vajalik, eriti kui tahad õppida oma keha tundma ja tunnetama, soovitan. Mina näiteks tean nüüd täpselt, kus mu vaagnapõhjalihased asuvad ja nende treenimiseks ei pea kogu alakeha pinges hoidma
Kati
Nelja lapse ema
Ma tundsin, et kõik oli väga õigesti minu jaoks paigas: harjutused sobisid, sest aitasid keha paremini tundma õppida ning arendasid lihaseid, millega muidu ei tegele, kuid mis on kõige tähtsamad.
Anonüümne osaleja
Minu jaoks oli täielik wow-efekt, et vaagnapõhjalihaseid saab treenida ka muul moel, kui hommikust õhtuni Kegeleid tehes. Naistearst on viimased 5 aastat osanud soovitada ainult igal vabal hetkel Kegelite tegemist, oli tore avastada, et on ka mitmekülgsemaid võimalusi ning mis võimaldavad samaaegselt ka muid lihasgruppe treenida.
Mirjam
2 last, beebiootel