Restore Your Core®

Mille jaoks ja kellele on Restore Your Core® mõeldud?

Restore Your Core® (RYC®) on põhjalik ja terviklik liikumisõpetus vaagnapõhja- ja süvalihaste taastamiseks ja tugevdamiseks. See on loodud selleks, et aidata inimesi, kellel on

  • diastaas (emmekõht),
  • vaagnapõhjahäired sh uriinilekked või allavajed,
  • raseduse ja sünnitusega seotud muud probleemid
  • selja-, vaagna-, põlve- või valud.

Harjutused on ideaalsed sünnitanud naistele – need aitavad saada tugevamaks, taastada keha toimimist ja parandada üldist kehahoidu.

Restore Your Core® liikumisõpetus põhineb jooga ja Pilatese harjutustel, mis on kombineeritud biomehaanika põhialustega. See aitab naistel õppida ja märgata, kuidas nende keha liigub ja kuidas parandada oma keha liikumist. Leides uue, teistsuguse ja mitmekülgsema viisi liikumiseks, hakkab keha uusi mustreid kasutama igapäevastes tegevustes, mitte ainult harjutuste tegemise ajal – terve keha taastumine 24 tundi päevas. Saades teadlikumaks oma keha igapäevaste liikumismustritest, hakkavad muutuma keha mitte toetavad asendid ja harjumused nagu längus õlad, kõhu seeshoidmine ja vaagna häired.

Tunnid toimuvad 4-8-12 nädalat kestvate kursustena või 1-1 sessioonidena. Igal kohtumisel tegeleme hingamise tööga, taastavate harjutustega ja liikumisega. Osalejad saavad kaasa kodutöö, lühivideod kodus tegutsemiseks ja kasulikku lugemismaterjali, et ennast kurssi viia tervisliku ja tervikliku kehajoonduse ning liikumisega.

Kuidas tundide kohta rohkem infot saada?

Restore Your Core® kursuste ootenimekirjaga saad liituda siin: https://forms.gle/Aebf5AHR8X12UZq16

Lühikese RYC® liikumisõpetusel põhineva liikumisampsu saad meilile siitsamast lehelt. Kruti lehe alla, sisesta meiliaadress ja video saabub meilile.

Lisaks saad tutvuda infoga, mille olen diastaasi, vaagnapõhjaprobleemide, süvalihaste treeningu ja keha paremat toimimist toetavate harjutuste teemadega jaganud siinsamas lehel postitustena. Restore Your Core® liikumisõpetuse online harjutusteprogrammi kohta kirjutasin pikemalt siin Restore Your Core® online programm [täpsem info].

Kohtumisteni!

Riina