Teenuse osutamise tingimused

Pileti ostuga nõustud, et nagu kõikide treeningute puhul, on vigastuste võimalus (ka tõsiste vigastuste) alati olemas ja seda ei saa täielikult välistada. Kui sa tunned valu, ebamugavust, pearinglust, uimasust või iiveldust, siis kuulad oma keha ja muudad või tuled tehtavast harjutusest välja ja küsid kohe juhendajalt abi.

Oled teadlik, et juhendaja Riina Arund ei ole meditsiinilise haridusega ja tema jagatud informatsiooni ei saa tõlgendada meditsiinilise nõuandena. Sinu kohustus on vajadusel oma arstiga konsulteerida, kas sellist tüüpi harjutuste tegemine on sulle sobilik.

Pileti ostuga kinnitad, et oled täielikult teadlik riskidest ja ohtudest füüsilistes tegevustes osalemisel. Sul ei ole meditsiinilisi piiranguid, mis võiksid sind takistada liikumist eeldavatel koolitustel osalemisel. Teavitad juhendajat Riina Arundit koheselt kui sinu füüsiline seisund on muutunud.

Pileti ostuga ja koolitusel osalemisel võtad isiklikult täieliku vastutuse kõikide riskide, vigastuste või kahjude (teatud või teadmata) eest, mis võivad treeningu tulemusena ilmneda. Loobud teadlikult, vabatahtlikult ja sõnaselgelt nõuetest Tegutse Teadlikult OÜ omanike, juhendajate, esitajate, sõltumatute lepinguosaliste, töötajate, vabatahtlike ja esindajate ees vigastuste või kahjude eest, mille võid saada tundides osalemise tulemusena.

Harjutused on sobilikud ka lastele. Siiski, kui sinuga koos osaleb ka sinu laps, siis on tema turvalisus ja heaolu täielikult sinu vastutada.
Ükskõik millise harjutuste programmi tulemused ei saa olla ette garanteeritud ja sinu areng sõltub sinu tehtavast tööst ja isiklikust panusest.

Tühistamine ja osalemisest loobumine:

Koha koolitusel tagab registreerimisvormi täitmine ja osalustasu tasumine

Kui oled valinud arvega tasumise, siis saabub pileti info sulle pärast arve täielikku tasumist.

Kui soovid osalemisest loobuda ja osalustasu tagastamist, siis tuleb sellest teavitada e-maili teel hiljemalt 24 tundi enne koolituse toimumise aega. Osalustasu tagastamisel arvestatakse maha registreerimisega seonduvad teenustasud (Fienta/maksekeskuse teenustasu). Sõltumata sellest, kas pileti ostja osales online koolitusel või mitte ei tagastata osalustasu pärast sündmuse toimumist. Järelvaatamise lingi ostjale osalustasu ei tagastata.

Registreerudes kinnitad, et teed enda poolt kõik võimaliku, et kursusega seotud e-mailid jõuavad sinuni. Vaata rämpsposti ja reklaami kaustadesse. Vajadusel saada e-mail kiri@riinaarund.com ja küsi lisainfot.

Kursuse tühistamisel või ärajäämisel tagastatakse osalustasu täies ulatuses. Kursuse tühistamisest või ärajäämisest saadetakse teavitus kõikide võimalike kanalite kaudu, sh e-mail, SMS, vestlusgrupp jm.

Ääremärkus: üldiselt olen mõistliku suhtumisega ja äärmustesse ei usu. Nii et kõikide murede ja probleemidega kirjuta kiri@riinaarund.com ja arutame seda asja.