RYC ja OSM online programmid eriolukorra ajal (Covid-19)

Seoses 2020. a kevade Covid-19 eriolukorraga on Lauren Ohayoni online programmid soodushindadega saadaval. Siit leiad ülevaate, mis on mis ja kust neid soetada saab 🙂 Kui sul on küsimusi, kas ja milline neist võiks sulle sobida, mida need endast täpsemalt kujutavad jne, siis võta minuga ühendust ja räägime detailidest.

Restore Your Core (RYC)

Restore Your Core variandid on järgmised:

  • RYC® põhiprogramm, ĂĽhekordne tasu 197 USD, hetkel soodushind 167 USD – pilatese ja jooga harjutustel põhinev 13-nädalane liikumisõpetus kehatĂĽve ja vaagnapõhjalihaste hea toimimise taastamiseks sõltumata sellest, kui palju aega viimasest sĂĽnnitusest möödunud on. Sisaldab palju erinevate konkreetsete probleemide lahendamiseks lisavideosid ja õpetusi.
  • CYC® ehk Challenge Your Core neile 118 USD – väikseid raskuseid kaasav harjutusteprogramm, et kehatĂĽvele veelgi enam koormust anda. Sobilik neile, kes on RYC põhiprogrammi läbinud.
  • RYC® Prime, kuutasu 14 USD, soodushind 10 USD, aasta tasu 168 USD, soodushind 100 USD – Live videod, erinevad 15-20 minutilised treeningud nii Laureni kui teiste RYC õpetajate poolt. Sobilik neile, kes on RYC põhiprogrammi läbinud ehk et tegemist pole taastavate harjutustega vaid sellistega, mis aitavad veidi suurema koormusega kogu keha treenida.

Minu käest sooduskoodi küsida, et programm 10 USD veel soodsamalt soetada. Kirjuta mulle kiri@riinaarund.com

One Strong Mama (OSM)

One Strong Mama online programmi on võimalik soetada kolmes variandis:

  • SĂĽnnituseks valmistumise programm 177 USD, soodushind 159 USD
  • SĂĽnnitusjärgse taastumise programm (kuni umbes 10-12 nädalat pärast sĂĽnnitust) on 77 USD, soodushind 67 USD
  • Kogupakett 227 USD, soodushind 199 USD

Minu käest saad sooduskoodi küsida, et ükskõik milline neist variantidest 10 USD veel soodsamalt soetada. Kirjuta mulle kiri@riinaarund.com

*RYC, CYC ja OSM programmide ligipääs on ühekordne, hilisemaid tasusid ei lisandu ja programmidele tehtavad täiendused ja lisavideod on kõigile programmi soetanutele saadaval.

RYC® juhendajakoolitus

Restore Your Core ™ juhendajakoolitus toimub nüüdsest suures osas veebi vahendusel. Hetkel on sertifikaadi saamiseks siiski vajalik ka 3-päevasel kohtumisel ja 2-päevasel workshopil osaleda. Praeguse seisuga toimuvad need selle aasta novembris Londonis.

Õpe toimub 6 kuud sellises tempos, et seda on võimalik muude tegemistega ühildada. Augustis on väike paus. Selle aja sees toimuvad online kohtumised, kodused ülesanded, grupitööd jne. See on päris hea võimalus õppida liikumisnõustajaks sellisel viisil, et tulemusena osata inimesi ka virtuaalsel teel nõustada ja juhendada.

Kui sul on kĂĽsimusi või mõtteid seoses juhendajakoolitusega, võta ĂĽhendust ja räägime lähemalt. Alati saad lisa kĂĽsida ka Laureni enda käest otse – ta vastab kõikidele kĂĽsimustele suurima heameelega.

Body Ready Method – rasedusaegse liikumise juhendamine

Lauren Ohayon ja Lindsay McCoy on koos lisaks One Strong Mama programmile kokku pannud spetsiaalselt beebiootel naiste liikumist toetava juhendajaprogrammi Body Ready Method. Peamised ideed ja põhimõtted on sarnased Restore Your Core liikumisõpetusele, lihtsalt ekstra suunatud raseduse toetamisele. Kui see sulle huvi pakub, siis saad rohkem infot Body Ready Method lehelt või kirjuta mulle.

10 USD sooduskoodi jaoks kirjuta mulle kiri@riinaarund.com

.oOo.

Kui sul tekkis küsimusi või soovid mõne konkreetsema probleemi osas konsulteerida, võta minuga ühendust kiri@riinaarund.com või otsi mind sotsiaalmeediast üles 🙂