Home Restore Your Core™

Restore Your Core™

Mille jaoks ja kellele on Restore Your Core™ mõeldud?

Restore Your Core™ (RYC®) on põhjalik ja terviklik liikumisõpetus vaagnapõhja- ja süvalihaste taastamiseks ja tugevdamiseks. See on loodud selleks, et aidata inimesi, kellel on diastaas (emmekõht), vaagnapõhjahäired sh uriinilekked või allavajed, sünnitusjärgsed probleemid ja seljavalud. Harjutused on ideaalsed sünnitanud naistele – see aitab saada tugevamaks, taastada funktsiooni ja parandada üldist kehahoidu.

Restore Your Core™ liikumisõpetus põhineb jooga ja Pilatese harjutustel, mis on kombineeritud biomehaanika põhialustega ja see aitab sul õppida ja märgata, kuidas su keha liigub ja kuidas parandada oma keha liikumist. Leides uue, teistsuguse ja mitmekülgsema viisi liikumiseks, hakkab keha uusi mustreid kasutama igapäevastes tegevustes, mitte ainult harjutuste tegemise ajal – terve keha taastumine 24 tundi päevas. Saades teadlikumaks oma keha igapäevaste liikumismustritega, hakkavad muutuma keha mitte toetavad asended ja harjumused nagu längus õlad, kõhu seeshoidmine ja vaagna häired.

Tunnid toimuvad väikestes gruppides kursustena (4/6 nädalat) või 1-1 sessioonidena. Igal kohtumisel tegeleme hingamise tööga, taastavate harjutustega ja liikumisega. Osalejad saavad kaasa kodutöö ja kasulikku lugemismaterjali, et ennast kurssi viia tervisliku ja tervikliku kehajoonduse ning liikumisega.

Kuidas tundide kohta rohkem infot saada?

2019. aastal viin tutvustavaid tunde ja kursuseid läbi oktoobri lõpuni. Seejärel toimub grupitundides paus ja kohtumisi saab kokku leppida personaalselt ühendust võttes. 1-2x kuus saab uuemat infot e-mailile, kui liitud uudiskirjaga siin: https://forms.gle/5DUyjhavuDeLq77E8

Teine võimalus on liituda Facebooki grupiga “Liigu teadlikult” – seal saad küsimusi küsida ja värske infoga peatsete tundide osas kursis olla.

Seniks aga saad tutvuda infoga, mille olen diastaasi, vaagnapõhjaprobleemide, süvalihaste treeningu ja keha paremat toimimist toetavate harjutuste teemadega jaganud siinsamas lehel postitustena. Restore Your Core™ liikumisõpetuse online harjutusteprogrammi kohta kirjutasin pikemalt siin Restore Your Core™ online programm [täpsem info].

Kohtumiseni!

Riina