Home Restore Your Core

Restore Your Core

Mille jaoks ja kellele on Restore Your Core mõeldud?

Restore Your Core (RYCtm) on põhjalik ja terviklik liikumisõpetus vaagnapõhja- ja süvalihaste taastamiseks ja tugevdamiseks. See on loodud selleks, et aidata inimesi, kellel on diastaas (emmekõht), vaagnapõhjahäired sh uriinilekked või allavajed, sünnitusjärgsed probleemid ja seljavalud. Harjutused on ideaalsed sünnitanud naistele – see aitab saada tugevamaks, taastada funktsiooni ja parandada üldist kehahoidu.

Restore Your Core liikumisõpetus põhineb jooga ja Pilatese harjutustel, mis on kombineeritud biomehaanika põhialustega ja see aitab sul õppida ja märgata, kuidas su keha liigub ja kuidas parandada oma keha liikumist. Kui sa leiad uue, parema viisi liikumiseks, hakkab su keha uusi mustreid kasutama igapäevastes tegevustes, mitte ainult harjutuste tegemise ajal – terve keha taastumine 24 tundi päevas. Kui saad teadlikumaks oma keha igapäevaste liikumismustritega, hakkad muutma sind mitte toetavaid asendeid ja harjumusi nagu längus õlad, kõhu seeshoidmine ja vaagna häired.

Tunnid toimuvad väikestes gruppides kursustena (4/6 nädalat) või 1-1 sessioonidena. Igas sessioonis tegeleme hingamise tööga, taastavate harjutustega ja liikumisega. Pärast iga sessiooni saad kodutöö ja kasulikku lugemismaterjali, et ennast kurssi viia tervisliku ja tervikliku kehajoonduse ja liikumisega.

Kuidas tundide kohta rohkem infot saada?

Tundidega teen algust maikuus ja et olla esimesena infoga kursis, saad liituda uudiskirjaga, mis ilmub mitte rohkem kui 1-2 korda kuus. Läbi selle on võimalik otse e-maili peale saada teavitused, millal ja kus tunnid toimuvad (esialgu ilmselt Tallinnas ja Viljandis). Selleks klõpsa lingil ja täida uudiskirja saamise soovi SIIN (link avaneb uues aknas).

Teine võimalus on liituda Facebooki grupiga “Liigu teadlikult” – seal saad küsimusi küsida ja värske infoga peatsete tundide osas kursis olla.

Seniks aga saad tutvuda infoga, mille olen diastaasi, vaagnapõhjaprobleemide, süvalihaste treeningu ja keha paremat toimimist toetavate harjutuste teemadega jaganud siinsamas lehel postitustena.

Kohtumiseni!

Riina