Rasedusest ja sünnitusest teadlikult taastumise kursused - eelregistreerimine

RYC® põhialused 6-12 nädalased kursuse uued grupid alustavad 21. septembril!
Kohtume Tallinnas Nõmmel või veebis Zoomi vahendusel.

Kas oled hetkel beebiootel ja soovid sünnitusest taastumiseks ette valmistuda? Kas sul on viimasest sünnitusest möödunud vähemalt 8 nädalat?

  • Kas soovid ennast oma kehas igapäevaselt veel paremini tunda?
  • Kas soovid enda keha paremini tunnetama õppida?
  • Kas soovid häid liikumisharjumusi, mille abil tõhusalt ja järjepidevalt oma keha tugevamaks saada?
  • Kas soovid teada saada, mis võib sul takistada raseduse ja sünnitusega seoses tekkinud probleemidel (diastaas, vaagnapõhjaprobleemid, lekkimine, allavaje, selja- ja puusavalud) laheneda?
  • Kas sind huvitab, millised on õiged ja valed harjutused ning kuidas harjutusi selliselt teha, et neist rohkem kasu oleks?
  • Kas tahad oma kehas enesekindlamaks muutuda ning osata julgemalt just sulle sobivaid liikumisviise valida?
  • Kas soovid väikses grupis personaalset tagasisidet?

Kui vastasid vähemalt ühele neist küsimustest JAH, siis kasuta võimalust ja registreeru selle sügise ainsale sünnitusest taastumise kursusele. Peale registreerimist saad täpsema info meilile ja esimesena teada kui grupiga liitumine on avatud.

Tere, saame tuttavaks!

Olen Riina Arund ja minu südameasjaks on aidata beebiootel ja sünnitanud naisi paremini liikuma, et nad ennast oma kehas paremini tunneksid.

Avastasin pärast teise lapse sündi IT valdkonnas töötamise kõrvalt kui palju on neid teemasid, millest naistele ja naistega ei räägita. Mulle sai eriti südamelähedaseks naise keha muutustega seotud vastuoluline info. Leian, et naisi tuleb julgustada ja informeerida, kuidas enda keha eest paremini hoolt kanda, et ennast igapäevaselt enesekindlamalt ja tugevamana tunda.

Erinevate elusündmuste tõttu tekkinud probleemsed muutused vaagna- ja kõhupiirkonnas (sh diastaas, uriinilekked, seljavalud, pinges vaagnapõhjalihased jm) ei pea olema uus normaalsus, millega lihtsalt harjuma peab. Tervet keha kaasava teadliku treenimise ja liikumisharjumustega tegelemise läbi on positiivsed muutused võimalikud!

Enne teise lapse sündi tekkis mul suur hirm liikumise ees, sest raseduseaegsete treeningute jagati väga vastuolulist infot. Pärast diastaasi ja nabasonga diagnoosi teise lapse sünni järel süvenes hirm liikumise ees veelgi. Pärast otsinguid leidsin tervet keha kaasava lähenemise, mis tõi kaasa uued põhjalikud teadmised, harjumused ja julguse oma kehale vajalikku liikumist pakkuda. Neljanda raseduse ajal tegelesin treeningutega ja keha oli paremini sünnituseks ja sünnitusjärgseks ajaks ette valmistunud kui varem.

Olen sertifitseeritud Restore Your Core®, Body Ready Method ja Your Pelvic Matters juhendaja ning läbinud hulgaliselt erinevaid teemakohaseid koolitusi.

Restore Your Core® on põhjalik liikumisõpetus, mis aitab vaagnapõhja- ja süvalihaste toimimist taastada ning tugevdada, et ennast oma kehas igapäevaselt paremini tunda.

 Tagasiside

“Minu jaoks oli täielik wow-efekt, et vaagnapõhjalihaseid saab treenida ka muul moel, kui hommikust õhtuni Kegeleid tehes. Naistearst on viimased 5 aastat osanud soovitada ainult igal vabal hetkel Kegelite tegemist, oli tore avastada, et on ka mitmekülgsemaid võimalusi ning mis võimaldavad samaaegselt ka muid lihasgruppe treenida.” – Mirjam

“Igale naisele vajalik, eriti kui tahad õppida oma keha tundma ja tunnetama, soovitan. Mina näiteks tean nüüd täpselt, kus mu vaagnapõhjalihased asuvad  ja nende treenimiseks ei pea kogu alakeha pinges hoidma, tegelt kaa 😁” – Kati